AGD AİLE OKULU’NA YOĞUN İLGİ

img

Anadolu Gençlik Derneği (AGD)’nin, ailenin korunması ile ilgili geçtiğimiz haftalarda başlattığı çalışmaya katılımcılar yoğun ilgi gösteriyor.

Toplumumuzun en temel dinamiği olan aileyi korumak adına yarım asırdır çalışmalarını sürdüren Anadolu Gençlik Derneği(AGD)’nin başlatmış olduğu, “Aile Okulu” programlarına katılımcılar yoğun ilgi gösteriyor. Sekiz hafta boyunca sürecek olan Aile Okulu eğitim programlarına alanında uzman önemli eğitimciler katılarak, her perşembe saat 21.00’de AGD TV internet televizyonu üzerinden izleyiciyle buluşuyor.

Bu programlarda ailenin önemi ve nasıl korunması gerektiği katılımcılara aktarılıyor.

HER PERŞEMBE SAAT 21.00’DE AGD TV’DE


Anadolu Gençlik Derneği çatısı altında başlayan ve AGD TV, Kanal 42 ve TV5 tarafından yayınlanan Aile Okulu çalışmasının, ailenin önemini ortaya koyan oldukça değerli bir çalışma olarak izleyicilerden takdir topluyor. Nureddin Yıldız, Muhammed Emin Yıldırım, Necmettin Çalışkan, Mehmet Baki Öztürk, Abdülaziz Yılmaz, Abdullah Çalışkan, Abdulaziz Kıranşal ve Muzaffer Aktürk gibi alanında uzman değerli eğitimcilerin katılımıyla gerçekleştirilen Aile Okulu programı, geçtiğimiz haftalarda başladı ve yeni bölümleri Perşembe günü saat 21.00’de AGD TV’de izleyiciye takdim edilecek.

Programı AGD TV, Kanal 42, TV5 Resmi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.