» Anasayfa / » Fetih Nesli Satranç Turnuvası Gerçekleştirildi

Fetih Nesli Satranç Turnuvası Gerçekleştirildi

Anadolu Gençlik Derneği Gümüşhane Şubesi ödüllü liseler arası fetih nesli satranç turnuvasını  yoğun bir katılmla gerçekleşti.İki hafta süren yarışmanın eleme turları AGD öğrenci yurdunda, yarı final ve  final maçları  ise dernek binasında gerçekleşti.

        Heyecanlı geçen yarışmada turnuvanın birincisi Mareşal Çakmak Anadolu Öğretmen Lisesinden  Emre Türkdoğdu, ikinci Gümüşhane Anadolu Lisesinden Ahmet Furkan Tunç, üçüncü Kanuni Ticaret Meslek Lisesinden İsrafil Emre Ödünç, dördüncü Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesinden Bayram Meral, beşinci ise Ali Fuat Kadiroğlu Lisesinden Alperen Gürer oldu.

         Ödül töreni programı Gümüşhane İlkbal Osmanlı Sahancısında gerçekleşti. Kahvaltıyla başlayan program, Kuran-ı Kerim tilaveti, AGD Gümüşhane Şube Sekreteri Mehmet Fatih Ödenin Konuşması, AGD tanıtım sinevizyonu ve satranç turnuvasının slaytı ile devam etti.

        Programda selamlama konuşmasını yapan AGD Gümüşhane Şube Başkanı Naci Şenel farklı liselerden öğrencilerimizle bir arada olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bizler AGD olarak milli ve manevi değerlere bağlı imanlı ve  şuurlu bir neslin yetişmesi için çalışmaktayız. Bizim için her genç bir gelecektir.

       Bu münasebetle hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, bu turnuvada maddi ve manevi katkı sağlayan herkese şükranlarımızı sunar, AGD olarak yapacağımız faaliyetlerde  buluşmak temennisiyle hepinize okulunuzda ve hayatınızda  başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum açıklamalarında bulundu.

      Ardından satranç turnuvasında ilk beşe girenlere ödüller takdim edildi. Birinciye tablet bilgisayar, ikinciye fotoğraf makinesi, üçüncüye mp4, dördüncüye kol saati, beşinciye de satranç takımı hediye edildi.

     Ayrıca fetih nesli satranç turnuvasına katılılan bütün öğrencilere katılım sertifikası, Peygamberimizin Gençleri ve Kırk Hadis kitapları hediye edildi. Program toplu çekilen fotoğraflarla sona erdi.Fotoğraf albümü için tıklayınız.

» İlgili Başlıklar

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış